Розмір плати за харчування дітей в ЗДО

На підставі рішення виконавчого комітету Лозівської міської ради від 26.01.2021 р. № 29 «Про вартість харчування в закладах освіти підпорядкованих Управлінню освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради Харківської області на 2021 рік» з 01 лютого 2021 року в закладах дошкільної освіти на день на 1 дитину:

• І вікова категорія - 27,30 грн.,

• ІІ вікова категорія - 40,10 грн.,

тобто, батьківська плата за перебування дитини в закладі дошкільної освіти складає 60 %, а саме:

• І вікова категорія - 16,38 грн.,

• ІІ вікова категорія - 24,06 грн..

Безкоштовним харчуванням в 2021 році забезпечено наступні категорії:

• діти-сироти;

• діти, позбавлені батьківського піклування;

• діти з інвалідністю;

• діти, із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

• діти з числа осіб визначених у ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війні, гарантії їх соціального захисту»;

• діти, батьки яких мають статус учасника ООС/АТО;

• діти з особливими освітніми потребами, які виховуються в інклюзивних групах;

• діти, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, або з числа внутрішньо переміщених осіб;

• діти грудного та раннього віку, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для батьків, у сім’ях яких виховується троє і більше дітей - батьківська плата становить 50 відсотків.