"Вчимо і навчаємось на карантині: зміни в організації освітнього процесу в ЛДНЗ"

Шановні батьки!

Рекомендуємо Вам використовувати інформаційні матеріали, які розміщені на сайтах mon-covid-19.info, МОН, ЮНІСЕФ Україна, зокрема:

· Як говорити про коронавірус із маленькими дітьми:

- Брошура: uni.cf/2TE3JWT

- Відео: bit.ly/36dHGv9

- Вебінар для вихователів: bit.ly/36nAiNS

· Серія коротких мультфільмів про правила особистої гігієни відЮНІЧСЕФ Україна, в т.ч. миття рук, умивання, миття посуду тощо bit.ly/36gJjbi

· Поради для батьків та вихователів «Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку» uni.cf/2ynpXF4

Шановні батьки, відвідувачі ЛДНЗ!

На підставі постанови Кабінету Міністрів України від 13.10.2020 р. № 956 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641», з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 в закладі подовжено дію карантину до 31 грудня 2020 року.

Вхід в заклад заборонено!

Бажаємо всім міцного здоров’я- 36.6 !

З повагою адміністрація ЛДНЗ № 3

Шановні відвідувачі сайту!

Усвідомлюючи ситуацію, просимо Вас відповідально ставитися до збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих людей, створювати та дотримуватися позитивного психічного мікроклімату!