Оголошення для батьків старшого дошкільного віку

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ДІТЕЙ

СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ!!!

Відповідно до п.2., п.3 ст.11.. Закону України «Про освіту» діти старшого дошкільного віку 5 (6) років обов’язково охоплюються дошкільною освітою відповідно до стандарту дошкільної освіти.

З метою реалізації законного права дітей старшого дошкільного віку на отримання якісної та доступної дошкільної освіти Управління освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради(далі-Управління) звертається до батьків дітей старшого дошкільного віку, які не відвідують заклади дошкільної освіти та не отримують дошкільну освіту, з пропозицією звернутися до керівників територіальних закладів дошкільної освіти, або безпосередньо в Управління (каб.17) для реєстрації дітей та можливості їх охоплення різними формами дошкільної освіти.

Нагадуємо!!! Відповідальність за здобуття дітьми дошкільної освіти несуть батьки (п.2 ст.11 ЗУ «Про освіту»)