Наші досягнення

2004р.  – ІІ місце в міському огляді – конкурсі по  попередженню  дорожньо-транспортного  травматизму «Зелений вогник».

2004р.  – розпочала функціонувати Школа сприяння  здоров’ю в ДНЗ.

2004р.  – ІІІ місце в міському огляді-конкурсі на  кращий стан фізичного виховання.

2004р.  – І місце в міському етапі Всеукраїнських  змагань «Перші кроки».

2005р.  – участь в дослідно - експериментальній роботі  «Модернізація навчально-виховної роботи на засадах гуманно-особистісного  підходу».

2006р.  – ІІІ місце в огляді-конкурсі підготовки  освітніх закладів міста до роботи в   2006/2007 навчальному році

2008р.  – 2 Диплома ІІІ ступеня за підсумками ХV  Харківської обласної виставки-ярмарку педагогічних ідей та технологій.

2010р.–  Диплом  ІІІ ступеня за підсумками ХVІІ  Харківської обласної виставки - ярмарку педагогічних ідей та технологій. Нагороджено посібник "Сучасні підходи до організації музичної діяльності дітей" (автор: Колчанова О.А., керівник музичний)

2011р. –  Диплом ІІІ ступеня ХVII Харківської обласної виставки – презентації  педагогічних ідей та технологій. Нагороджено посібник "Дивовижний світ дівчаток і хлоп'ят" (автори: творча група вихователів)

2011р. - Диплом відділу освіти Лозівської міської ради Харківської області дитячому колективу за участь в міському фестивалі дитячої творчості "Крок до зірок"

2012р. - Диплом відділу освіти Лозівської міської ради Харківської області дитячому колективу за участь в міському фестивалі "Малі олімпійські ігри - 2012р."

2013р. - Диплом відділу освіти Лозівської міської ради Харківської області команді вихованців закладу за активну участь в "Малих олімпійських іграх - 2013р."

2012р. - ІІІ місце в огляді-конкурсі підготовки освітніх закладів міста до роботи в 2012/2013 навчальному році.

2013р. - Єдеменченко Кіра, вихованка ДНЗ, стала переможцем регіонального етапу, лауреатом Всеукраїнського фестивалю "Сузір'я талановитих дошкільнят".

2013р. - ІІІ місце в огляді-конкурсі підготовки освітніх закладів міста до роботи в 2013/2014 навчальному році.

2014р. - Грамота відділу освіти Лозівської міської ради Харківської області за перемогу в номінації "За створення комфортних умов освітнього середовища" в огляді-конкурсі з підготовки освітніх закладів міста до роботи в новому 2014/2015 навчальному році.

2014р. - Диплом відділу освіти Лозівської міської ради Харківської області дитячому колективу ЛДНЗ за активну участь та перемогу в "Малих олімпійських іграх - 2014р."

2015р. - Диплом відділу освіти Лозівської міської ради Харківської області за участь у фестивалі дитячої творчості "Лозівщина має таланти!"

2015р. - Подяка Лозівського міського голови С.Ф. Степанова за перемогу в огляді – конкурсі з підготовки освітніх закладів міста до роботи в новому 2015/2016 навчальному році, закладу присвоєно звання «Зразковий дошкільний навчальний заклад міста».

2016 р.Подяка Лозівського міського голови С.В.Зеленського абсолютному переможцю міського етапу конкурсу-огляду навчальних закладів у підготовці до нового 2016/2017 навчального року.

2017 р. - Високий рівень підготовки ДНЗ до нового 2017/2018 навчального року та отримання грошового сертифікату.

2018 р. - Участь педагогів ЛДНЗ в конкурсі-фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» - представлено 5 досвідів; з них: 2  досвіди нагороджено Дипломом ІІ ступеню; 1 – Дипломом ІІІ ступеню.

2019 р. -  Участь педагогів ЛДНЗ в конкурсі-фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» - представлено 4 досвіди; з них: 2  досвіди нагороджено Дипломами  ІІІ ступеню.

2020 р. - Участь педагогів ЛДНЗ в конкурсі-фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» - представлено 4 досвіди; з них: 1  досвід нагороджено Дипломом ІІІ ступеню.

2021 р. - участь педагогів ЛЗДО у ІХ Всеукраїнському конкурсі "Творчий вчитель - обдарований учень". За номінацією "Освіта дошкільників" представлено 4 досвіди; з них: 1 досвід нагороджено Дипломом ІІІ ступеню (Кобець Л.О., вихователь); 3 досвіди отримали Дипломи лауреатів конкурсу.

2021 р. - участь практичного психолога Кірик Анни у V щорічному Всеукраїнському конкурсі "Педагог-новатор" за номінацією "Інноваційний прорив", за результатами конкурсу робота нагороджена Дипломом ІІІ ступеню.

2021-2022 роки - Кірик Анна Анатоліївна, практичний психолог, лауреат IX-го та  X-го Всеукраїнського конкурсу «Творчий вчитель-обдарований учень» з роботами : «Формування творчої особистості-одне з найважливіших завдань сучасної педагогіки»; «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу щодо формування позитивного образу «Я» дитини дошкільного віку».

2022-2023 роки - участь педагогів у конкурсі-фестивалі "добрих практик" освітян Харівщини "Майстри педагогічної справи презентують" - представлено 3 досвіди; з них: 1 досвід нагороджено Дипломом ІІ ступеню (Куликова О.О., вихователь);

- участь педагогів у XІ Всеукраїнському конкурсі «Творчий вчитель-обдарований учень». Представлено 2 досвіди роботи. За результатами конкурсу досвід роботи Бочарової Н.О. відзначено сертифікатом лауреатки у номінації «Освіта дошкільників»;

- участь у Всеукраїнському фестивалі «Сучасне дошкілля під крилами захисту», представлено 2 досвіди роботи, які відзначено сертифікатами учасників.

- участь  вихователя Кобець Л.О.в першому сезоні проєкту «Лозівська школа онлайн».