Програмно-методичне забезпечення

Державні вимоги до рівня освіченості, розвиненості й вихованості дитини 6 (7) років перед її вступом до школи визначені Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція), затвердженим наказом Міністерства оствіти і науки, молоді та спорту України від 02.01.2021 р. № 33.

Реілізація Базовим компонентом дошкільної освіти забезпечується освітніми програмами та навчально - методичною літературою, що затверджена або рекомендована Міністерства оствіти і науки України чи схвалена для використання    в закладах дошкільної освіти комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково - методичної ради з питань освіти Міністерства оствіти і науки України.

Програмне забезпечення освітнього процесу в ЗДО № 3 в 2022/2023 навчальному році

Основні спеціальні, комплексні програми

Дитина. Освітня програма для дітей від 2 до 7 років (відповідно до Базового компонента дошкільної освіти)

Наук. кер. проекту В.О. Огнев’юк.,

Авторський колектив: Г.В. Бєлєнька,              О.Л. Богініч, Н.І. Богданець-Білоскаленко (та ін.), 2016 р.

Рекомендовано МОНУ (лист МОН України

№ 1/11-4960 від 23.07.2020 р.)

Парціальні програми

Дитяча хореографія

Програма хореографічної діяльності дітей

від 3 до 7 років