Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти (згідно з ліцензійними умовами)

Заклад дошкільної освіти є комунальним закладом, тому матеріальне та фінансове забезпечення гарантує місцевий бюджет. Завдання адміністрації полягає в оптимальному його прогнозуванні, плануванні та цільовому використанні. Питання зміцнення матеріально-технічної бази, господарської роботи є найскладнішим у роботі керівника, оскільки на його розв’язання потрібні кошти.

Фінансово-господарська діяльність закладу здійснюється згідно з кошторисом, сформованим Управлінням освіти, молоді та спорту Лозівської міської ради. Фінансові асигнування плануються на захищені статті і лише частково на утримання закладу дошкільної освіти.

Адміністрацією, батьківською та піклувальною радою закладу надається велика увага зміцненню матеріально-технічної бази і це зміцнення відбувається за рахунок бюджетних коштів та позабюджетних благодійних внесків батьків, працівників, юридичних осіб.

Групові приміщення забезпечені меблями та ігровим обладнанням, мають сучасний інтер’єр. Розвивальне середовище закладу організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям. Для занять дітей створено всі умови, обладнані спеціальні приміщення:

  • музична, спортивна, гімнастична зали, сенсорна кімната, які обладнані сучасною музичною апаратурою, телевізором, необхідним спортивним інвентарем (традиційним та нестандартним);

  • кабінет практичного психолога;

  • розвивально-навчальна, народознавча кімната;

  • фітовітальня;

  • ігрові майданчики для кожної вікової групи, на яких завдяки співпраці батьків та вихователів виготовлено та встановлено нестандартне обладнання;

  • спортивний майданчик.

  • Заклад дошкільної освіти поповнено сучасною побутовою технікою: технічні служби − холодильниками, духовою шафою, морозильною камерою, пральними машинами, водонагрівачами; у кожній віковій групі є водонагрівач. Медичний кабінет забезпечено бактерицидними лампами – 2 шт..

  • Заклад забезпечено ІКТ: ноутбук 3 шт., комп’ютер 1 шт., принтер 3 шт, мультимедійний проектор 1 шт..

  • В 2017 році у закладі в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» з метою впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій придбано та встановлено сонячний колектор для забезпечення гарячою водою харчоблоку.