Повернення до джерел

Заклади, як і люди, мають свої біографії, свої долі: одному щастить більше, іншому – менше.

        Чим діяльніші люди, тим цікавіший заклад.

         Стоїть у затишному куточку ІІ мікрорайону чудовий дитячий садок «Чебурашка», який розпочав своє функціонування в грудні 1973 року.

         І назвали його на честь героя найулюбленішого мультфільму дітей, будівельників 70-х років, так як в той час заклад був підпорядкований тресту «Промбуд - 1».


 Щоб став дитячий садок комфортабельним та красивим, оснащеним за всіма вимогами, неабияких зусиль було докладено першою господинею, першими працівниками дошкільного закладу.

         З добротою і вдячністю хочеться згадати чарівну жінку і завідувача – Жилку Ніну Григорівну, яка любила життя і цінувала кожну його хвилину, несла радість, у книгах – шукала істину, у людях – мудрість, яка стояла на порозі відкриття ДНЗ.

         Близько 20 років – взірцем відданості педагогічній справі, мудрим наставником, людиною, яка мала талант з материнським теплом торкатися найпотаємніших  куточків дитячої душі була завідувач – Сидоренко Лідія Михайлівна.

         З 1994 року дошкільний заклад очолює високоосвічений педагог, чутливий психолог, майстер своєї справи, жінка, яка поєднує в собі сердечність із мудрістю – Сіліна Валентина Михайлівна.

Керівництво діяльністю педагогічного колективу базує на гуманізмі взаємодії, підтримці процесів оптимальної самореалізації кожного учасника освітньо-виховного процесу.

Валентина Михайлівна ставиться до своєї роботи, як до мистецтва, що робить змістовним її життя, дає задоволення і радість, надихає колектив  на подальші відкриття, творчі ідеї.

Виносимо щиру подяку «Золотому фонду ДНЗ»,  адже їхніми добрими, ніжними руками, їхнім розумом, талантом, наполегливою працею створювалася історія нашого садка:

Хорошун Валентині Іванівні;                

Зиміній Галині Федорівні;

Москаль Євгенії Олександрівні;

Радченко Ларисі Михайлівні;

Ємцевій Тамарі Миколаївні;

Білик Аллі Петрівні;

Мефьодовій Вірі Лаврентіївні;

Шарап Тамарі Пилипівні;

Сосник Ользі Анатоліївні;

Бойко Вірі Йосипівні;

Варламовій Тамарі Миколаївні;

Бовдур Антоніні Кіндратівні;

Шуліці Євдокії Павлівні;

Поліщук Євгенії Миколаївні;

Чухлатій Вірі Василівні;

Хорольській Ганні Миколаївні;

Ігнатьєвій Ларисі Олександрівні;

Рудич Наталії Олександрівні;

Хребто Тетяні Миколаївні;

Богуславській Раїсі Михайлівні;

Довідка

 

21.12.1973 р.

Відкриття ясла – садка № 37 тресту «Промбуд – 1» на 280 місць

21.06.1988 р.

Ясла – садок № 37 переведено у відомство міського відділу освіти рішенням виконкому Лозівської міської ради від 21. 06. 1988 р.  № 226

05.03.1993 р.

Нумерація закладу № 37 змінена на 17 рішенням Лозівського міськвиконкому від 05. 03. 1993 р. № 22

01.04.2011 р.

Дошкільний навчальний заклад ясла – садок № 17 «Чебурашка» Лозівської міської ради Харківської області перейменовано в Лозівський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) № 3 «Чебурашка» Лозівської міської ради Харківської області рішенням Х сесії VІ скликання від 25. 03. 2011 р. № 203

29.07.2021 р.  

Заклад перейменовано в Комунальний заклад  «Лозівський заклад дошкільної освіти (ясла – садок) № 3 «Чебурашка» Лозівської міської ради  Харківської області рішенням XІV сесії VІІІ скликання Лозівської міської ради Харківської області № 578 від 29.07.2021р.